KERAMIKAS MEISTARKLASE

RADOŠĀ KERAMIKAS MEISTARKLASE

Baudi un radoši pavadi laiku keramikas meistarklasē kopā ar draudzenēm, ģimeni vai mīļoto cilvēku. Vai arī izbaudi radīšanas meditāciju individuāli darbojoties keramikas meistarklasē. 
Darbojies radošajā keramikas meistarklasē un radi savu mīļu, unikālu un ikdienā lietojamu bļodiņu, šķīvi vai krūzīti, kā arī izbaudi procesu un mājīgu atmosfēru.
Māla trauku iespējams dekorēt ar augu, mežģīņu un citiem atspiedumiem vai apgleznot.
Keramikas meistarklase veicina pozitīvas emocijas un palīdz atbrīvoties no emocionālas spriedzes.

Keramikas nodarbība (2 - 3 cilvēkiem), ilgums 2 stundas: 40 eur/personai. Nodarbības ilgums 3 stundas: 45 eur/personai. 

Keramikas nodarbība grupā (4 - 12 cilvēkiem), ilgums 2 stundas: 35 eur/personai. Nodarbības ilgums 3 stundas: 40 eur/personai.

Individuāla nodarbība, ilgums 2 stundas: 50 eur. Nodarbības ilgums 3 stundas: 60 eur. 

Cenā iekļauti - materiāli, 1 darbiņa apdedzināšana, zāļu tēja, našķi, piegāde ar pakomātu. Darbiņi paliek darbnīcā aptuveni 3-4 nedēļas, kamēr tie žūst, tiek apdedzināti un noglazēti ar caurspīdīgu glazūru un nosūtīti jums atpakaļ. Gatavos traukus varēs lietot ikdienā. Gala rezultāts vienmēr ir patīkams pārsteigums, jo ar rokām veidota keramika pēc apdedzināšans pārvēršas. Lai piedalītos keramikas meistarklasē priekšzināšanas nav nepieciešamas. 

 

VECMEITU BALLĪTE

Lielisks veids kā iepriecināt līgavu un kvalitatīvi kopā pavadīt burvīgo dienu darbojoties keramikas meistarklasē. Sievišķīga atmosfēra, radoša gaisotne, sirsnīgas sarunas un rezultātā katrai savs mīļtrauciņš. Keramikas meistarklase vecmeitu ballītei piešķirs vērtīgu kopā būšanas laiku.

 

IZBRAUKUMA KERAMIKAS MEISTARKLASE

Piesaki izbraukuma keramikas meistarklasi Tev vēlamā vietā un uzrīko radošu draugu vai darba kolektīvu ballīti, pārsteidz līgavu vecmeitu ballītē, dāvā jaunas sajūtas saviem mīļajiem meditatīvā gaisotnē vai uzrīko pārsteigumu bērnu ballītē.

 

ATRAŠANĀS VIETA

UKU Ceramics darbnīca atrodas Zemgales līdzenumos Jelgavas novadā, Nākotnē, Tomsona iela 13. Tikai 10 minūšu attālumā no Dobeles, 20 minūšu attālumā no Jelgavas un stundas braucienā no Rīgas. 

 

PIESAKIES KERAMIKAS MEISTARKLASEI

Piesaki sev vēlamo datumu un laiku keramikas meistarklasei pa tālruni +371 26590866 vai e-pastā ukuceramic@gmail.com, vai tepat, raksti man ziņu!

 • Egita Kopštāle

  Mierpilni, relaksējoši un atmiņā paliekoši! Mīļš paldies par šo pieredzi! Iesaku no visas sirds ❤️

 • Ieva Bolmane

  Ideāla nodarbe mierīgām un radošām vecmeitu ballītēm! Ļoti patīkama atmosfēra, superīga vadītāja, tieši tas kas vajadzīgs. Un, protams, pašu radītais trauciņš paliek par piemiņu. Iesaku! ❤️

 • Līva Rēdliha

  UKU Ceramics meistarklasē (kuru jau apmeklēju DIVAS reizes) radošās, smaržīgas un mājīgas atmosfēras ieskautam pat "visnepaklausīgākie" roku pirksti spēs atrast savu unikālo saskaņu ar māla pikuci! Radošā procesa laikā prāts pieklust un visa uzticība tiek nodota sajūtu vadītajām roku kustībām - burvīgs veids kā sazemēties pašam ar sevi! Un visa procesa rezultātā vēl tiec pie skaistiem paša radītiem sirdstraukiem 🤍🖤🤎🖤 UKU ceramics radošā māla meistarklase ir lielisks veids, kā pavadīt 2h no savas dienas! Noteikti iesaku!

KERAMIKAS MEISTARKLASES IEGUVUMI

 • Attīsta radošumu - keramikas meistarklase ļaus saņēmējam atklāt sevī jaunus talantus un attīstīt radošās spējas.
 • Stresa mazināšana - darbs ar mālu ir relaksējoša un nomierinoša nodarbe, kas palīdz mazināt stresu un ikdienas rūpes.
 • Jaunu prasmju apguve - keramikas meistarklases laikā saņēmējs apgūs dažādas keramikas darba tehnikas un prasmes.
 • Gandarījuma sajūta - pašu radītu mākslas darbu radīšana sniedz lielu gandarījumu un pašapziņu.

Keramikas meistarklase ir lieliska dāvana jebkuram cilvēkam, kurš vēlas gūt jaunas pieredzes un radīt pašiem savus mākslas darbus.

Piesakies keramikas meistarklasei